Cempu iela 8,
Valmiera, LV-4201,
Latvija

+371 64264030,
pasts@pienalogistika.lv
 
 
 

Aktualitātes

LPPKS "Piena Loģistika" turpina veiksmīgi attīstīties!
Apskatīt komentārus


17.01.2018


Jau pagājuši vairāk nekā 2 gadi, kopš kooperatīva izveidošanas. Visu šo laiku ir nopietni strādāts, ieguldīts daudz līdzekļu un enerģijas, lai nostiprinātu un attīstītu tādu kooperatīvu, kas saviem biedriem dotu ilgtspējīgas attīstības un stabilitātes sajūtu, vienlaikus nodrošinot konkurētspējīgu cenu par saražoto pienu.

Attīstot savu autoparku, kooperatīvs tikko iegādājies kārtējo piena pārvadāšanas automašīnu. Tādējādi kooperatīvam piederošo automašīnu skaits sasniedzis jau 10. Visas automašīnas iegādātas bez aizņēmumiem no ārpuses.
Finansiālā ziņā kooperatīvs attīstās un ļoti veiksmīgi noslēdzis iepriekšējo gadu. Būtiski audzis piegādātā piena apjoms un pēc provizoriskiem (neauditētiem) datiem kopējais apgrozījums sasniedzis 18 miljonus eiro.

LPPKS „Piena loģistika” saņem sertifikātu bioloģiskā piena savākšanai un realizēšanai.
Apskatīt komentārus


30.10.2017

LPPKS „Piena loģistika” ir spērusi soli uz priekšu kooperatīva attīstībā, paplašinot  saimnieciskās darbības spektru un iegūstot bioloģiskās lauksaimniecības sertifikātu.

Pēc formalitāšu procedūras un visas nepieciešamās dokumentācijas sakārtošanas, kooperatīvs apstiprināts kā bioloģiskās lauksaimniecības svaigpiena savācējs un transportētājs. Šobrīd jau aktīvi sadarbojamies ar vairākām bioloģiskajām saimniecībām, bet nākotnē plānots palielināt bioloģiskā piena iepirkšanu.

Par paveikto līdz bioloģiskā lauksaimniecības sertifikāta  iegūšanai, stāsta kooperatīva “Piena loģistika” piena iepirkuma speciāliste Anda Vītiņa: «Lai varētu saņemt bioloģiskās lauksaimniecības sertifikātu svaigpiena savākšanai un transportēšanai, jāiziet stingra sertifikācija. Piešķirtais sertifikāts apliecina, ka svaigpiens ražots saskaņā ar bioloģiskās lauksaimniecības un pārstrādes noteikumiem. Tiek pārbaudīta produkta izcelsme – kā un kur, no kādām saimniecībām svaigpiens savākts. Nodrošinot izsekojamību, jābūt zināmiem visiem svaigpiena savākšanas cikla posmiem, lai nepieciešamības gadījumā var izsekot līdz pat tā pirmsākumiem. Sertificēts ir viss svaigpiena savākšanas cikla posms – sākot no saimniecības līdz pārstrādes uzņēmumam.»

Šobrīd izsniegtais Bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts spēkā līdz 2020. gada oktobrim, taču attīstoties šai nozarei un produkcijas noietam, sertifikāta termiņš tiks pagarināts. Patlaban kooperatīvs aktīvi strādā, meklējot jaunus noieta tirgus, arī bioloģiskā svaigpiena pārdošanai. LPPKS Piena loģistika biedru vidū jau ir vairākas saimniecības, kurām ir piešķirts bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts, bet turpmāk esam gatavi sadarboties ar citām bioloģiski sertificētām piensaimniecībām, kuras ir ieinteresētas sava saražotā piena realizācijā.LPPKS "Piena loģistika" pusgadā uzrāda stabilus finanšu rādītājus.
Apskatīt komentārus


08.08.2017

2017.gads ir sācies veiksmīgi, kooperatīvam turpinot augt un paplašinoties.

Kooperatīva neto apgrozījums no pamatdarbības šī gada pirmajā pusgadā ir 7,5 miljoni eiro, kar ir par 211 % vairāk nekā pērn šajā pašā periodā. Salīdzinot ar iepriekšējo pusgadu kooperatīvs ir jūtami kāpinājis arī peļņas rādītājus. 2016. gada 1. pusgadā peļņa bija 74 tūkstoši eiro, bet 2017. gada pirmajā pusgadā tā ir 151 tūkstotis eiro. 

Peļnas pieaugums ir bijis, galvenokārt, pateicoties sekmīgai kooperatīva darbībai piesaistot jaunas saimniecības un kāpinot savāktā piena apjomu.

2017. gada otrajā pusgadā kooperatīvs turpinās savu attīstību iegādājoties piena savākšanas un pārvadāšanas automašīnas, kā arī tiks turpināts intensīvs darbs pie piena apjoma palielināšanas.

Priecīgus Līgo svētkus vēl LPPKS "Piena loģistika"
Apskatīt komentārus


22.06.2017Lai labi ripo!
Apskatīt komentārus


12.06.2017

Viennozīmīgi varam teikt - augam un turpinām attīstīties. Centīsimies vēl labāk, kvalitatīvāk un ātrāk!


Arhīvs
2018 (1)   
2017 (7)